Sprawdzianu szóstoklasisty 2016

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 już się zakończył. Był to ostatni tego typu sprawdzian przeprowadzany przez CKE. Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych rozwiązywali zadania z języka polskiego, matematyki, a także języka obcego nowożytnego. Jak napisali sprawdzian szóstoklasisty 2016? Zobacz arkusze CKE, zadania i przykładowe odpowiedzi do testu szóstoklasisty! Sprawdź »

Sprawdzianu szóstoklasisty 2016

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 już się zakończył! [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ZADANIA]

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 zakończył się egzaminem z języka obcego. Większość szóstoklasistów rozwiązywała zadania z języka angielskiego. Jakie są ich wrażenia po tej części testu? Sprawdź, gdzie szukać odpowiedzi i arkuszy CKE do sprawdzianu szóstoklasisty 2016! Dowiedz się »

Sprawdzianu szóstoklasisty 2016

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 [WRAŻENIA, ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI]

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 rozpoczął się dziś punktualnie o 9. Przystąpiło do niego ponad 350 tys. uczniów ze szkół z całej Polski. Pierwsza część testu szóstoklasisty już się zakończyła. Jakie zadania pojawiły się w części z języka polskiego i matematyki?Dowiedz się »

Sprawdzianu szóstoklasisty 2016

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 już dziś![Odpowiedzi, ARKUSZE, PRZECIEKI]

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - już dziś. 5 kwietnia szóstoklasiści napiszą pierwszy poważny test w dotychczasowej edukacji. Sprawdzian szóstoklasisty 2016 składa się z dwóch części - z języka polskiego i matematyki i z testu z języka obcego. Podpowiadamy, co trzeba powtórzyć. Sprawdź zadania, arkusze i najważniejsze informacje o teście szóstoklasisty 2016! Dowiedz się »

Sprawdzianu szóstoklasisty 2016

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - Co należy wiedzieć o teście szóstoklasisty?

Już 5 kwietnia 2016 roku uczniowie szóstych klas szkół podstawowych zmierzą się ze swoim pierwszym państwowym egzaminem. Jednocześnie będzie to ostatni sprawdzian szóstoklasisty, który decyzją Ministerstwa Edukacji od przyszłego roku szkolnego odejdzie w zapomnienie. Dowiedz się »

http://www.edulandia.pl/edulandia/1,118533,19834843,sprawdzian-szostoklasisty-2016-powtorzenie-wiadomosci-co.html

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - powtórzenie wiadomości

Sprawdzian szóstoklasisty zbliża się wielkimi krokami-5 kwietnia zmierzycie z pierwszym tak poważnym testem w waszej dotychczasowej edukacji.Przeczytaj »

Sprawdzian Szóstoklasisty 2016

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - najtrudniejsze pytania!

Sprawdzian szóstoklasisty już 5 kwietnia. Czeka was test z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Każdy z nich zawiera zadania, z którymi radzicie sobie z łatwością oraz takie, które sprawiają wam trudność. Zobaczcie, w jakich poleceniach najczęściej robią błędy szóstoklasiści. Przeczytaj »

Sprawdzianu szóstoklasisty 2016

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - Harmonogram

Sprawdzian szóstoklasisty to pierwszy ważny sprawdzian w życiu uczniów klas szóstych. Już 5 kwietnia uczniowie sprawdzą swoją wiedzę z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty nie decydują o przyjęciu ucznia do gimnazjum, ale weryfikują umiejętności zdobyte podczas pierwszych lat edukacji. Publikujemy harmonogram sprawdzianu szóstoklasisty 2016 i przykładowe zadania.Przeczytaj »