Znajdź kurs, studia, szkolenie

Sprawdzian Szóstoklasisty z Języka Polskiego, Języka Obcego i Matematyki

Już dziś! Sprawdzian Szóstoklasisty 2015.Bądź na bieżąco!

Nadszedł 1 kwietnia. Dzisiaj szóstoklasiści zmagają się ze sprawdzianem szóstoklasisty.Uczniowie zobaczyli dzisiaj sprawdzian z języka polskiego, matematyki i języków obcych Przeczytaj »

Szóstoklasiści piszą sprawdzian z Matematyki.Sprawdź arkusz i odpowiedzi.

Sprawdzian szóstoklasisty jest pierwszym sprawdzianem w życiu każdego ucznia. Już dzisiaj szóstoklasiści rozwiążą sprawdzian z matematyki.Przeczytaj »

Sprawdzian Szóstoklasisty z Języków Obceych

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: Sprawdzian z języków obcych. Sprawdź czego możesz się spodziewać na teście. Przykładowe zadania.

Sprawdź jak przygotować się do sprawdzianu szóstoklasisty z języków obcych. Dowiedz się jakie mogą być pytania. Rozwiązuj arkusze i sprawdź odpowiedzi!Przeczytaj »

Sprawdzian Szóstoklasisty z Języka Polskiego

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: Dowiedz się jak może wyglądać sprawdzian z Języka Polskiego. Rozwiąż arkusze z odpowiedziami z poprzednich lat.

Sprawdzian Szóstoklasisty z Języka Polskiego już w Prima Aprilis (1 kwietnia 2015). Zobacz jak będzie wyglądał test szóstoklasisty z Języka Polskiego. Przeczytaj »

Sprawdzian Szóstoklasisty,Arkusze i Odpowiedzi

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: Zadania i odpowiedzi. Rozwiąż arkusze z poprzednich lat. Sprawdziany CKE oraz próbne.

Przygotuj się do sprawdzianu szóstoklasisty. Sprawdź sprawdziany z poprzednich lat. Język Polski, Matematyka, Języki Obce-Arkusze z odpowiedzami.Rozwiąż »

Sprawdzian Szóstoklasisty,Arkusze i Odpowiedzi

Arkusze i Odpowiedzi do Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015. Sprawdź jak ci poszło!

Arkusze i odpowiedzi do tegorocznego sprawdzianu szóstoklasisty. Sprawdź »