Znajdź kurs, studia, szkolenie

Sprawdzian Szóstoklasisty 2016

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem - teraz JĘZYKI OBCE!

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem odbywa się dzisiaj. To dobra okazja do sprawdzenia swojej wiedzy przed kwietniowym egzaminem. Uczniów czeka jeszcze część związana z językami obcymi. Zobacz, kiedy pojawią się odpowiedz do próbnego sprawdzianu szóstoklasisty z Operonem! Przeczytaj »

Sprawdzian Szóstoklasisty 2016

Próbny sprawdzian szóstoklasisty! Zobacz HARMONOGRAM

Próbny sprawdzian szóstoklasisty odbywa się właśnie dziś! To idealna okazja do sprawdzenia się przed kwietniowym, prawdziwym sprawdzianem. Jakie egzaminy mają przed sobą szóstoklasiści? Kiedy pojawią się odpowiedzi? Zobacz! Przeczytaj »

Sprawdzian Szóstoklasisty 2016

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem 2016 ma miejsce właśnie dziś. Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych sprawdzają swoją wiedzę podsumowującą pierwsze 6 lat nauki. Teraz uczniowie rozwiązują arkusze z j. polskiego i matematyki. Jakie są zadania? Kiedy pojawią się odpowiedzi i wyniki próbnego sprawdzianu szóstoklasisty z Opeoronem?Przeczytaj »

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015

CKE opublikowało wyniki sprawdzianu szóstoklasisty.Zapoznaj się z raportem CKE i dowiedz się jak poszło twoim rówieśnikom.Sprawdź jak poszedł ci sprawdzian szóstoklasisty.Przeczytaj »

Sprawdzian Szóstoklasisty.Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015

Sprawdzian szóstoklasisty odbył się 1 kwietnia 2015.Dzisiaj CKE publikuje wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015Przeczytaj »

Sprawdzian Szóstoklasisty z Języków Obceych

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: Sprawdzian z języków obcych. Sprawdź czego możesz się spodziewać na teście. Przykładowe zadania.

Sprawdź jak przygotować się do sprawdzianu szóstoklasisty z języków obcych. Dowiedz się jakie mogą być pytania. Rozwiązuj arkusze i sprawdź odpowiedzi!Przeczytaj »

Polecamy