Znajdź kurs, studia, szkolenie

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015

CKE opublikowało wyniki sprawdzianu szóstoklasisty.Zapoznaj się z raportem CKE i dowiedz się jak poszło twoim rówieśnikom.Sprawdź jak poszedł ci sprawdzian szóstoklasisty.Przeczytaj »

Sprawdzian Szóstoklasisty.Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015

Sprawdzian szóstoklasisty odbył się 1 kwietnia 2015.Dzisiaj CKE publikuje wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015Przeczytaj »

Sprawdzian Szóstoklasisty z Języków Obceych

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: Sprawdzian z języków obcych. Sprawdź czego możesz się spodziewać na teście. Przykładowe zadania.

Sprawdź jak przygotować się do sprawdzianu szóstoklasisty z języków obcych. Dowiedz się jakie mogą być pytania. Rozwiązuj arkusze i sprawdź odpowiedzi!Przeczytaj »

Sprawdzian Szóstoklasisty z Języka Polskiego

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: Dowiedz się jak może wyglądać sprawdzian z Języka Polskiego. Rozwiąż arkusze z odpowiedziami z poprzednich lat.

Sprawdzian Szóstoklasisty z Języka Polskiego już w Prima Aprilis (1 kwietnia 2015). Zobacz jak będzie wyglądał test szóstoklasisty z Języka Polskiego. Przeczytaj »

Sprawdzian Szóstoklasisty,Arkusze i Odpowiedzi

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: Zadania i odpowiedzi. Rozwiąż arkusze z poprzednich lat. Sprawdziany CKE oraz próbne.

Przygotuj się do sprawdzianu szóstoklasisty. Sprawdź sprawdziany z poprzednich lat. Język Polski, Matematyka, Języki Obce-Arkusze z odpowiedzami.Rozwiąż »

Sprawdzian Szóstoklasisty,Arkusze i Odpowiedzi

Arkusze i Odpowiedzi do Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015. Sprawdź jak ci poszło!

Arkusze i odpowiedzi do tegorocznego sprawdzianu szóstoklasisty. Sprawdź »

Polecamy