Egzamin Gimnazjalny 2016

Egzamin Gimnazjalny z Operonem 2016/2017

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem rozpoczyna się jutro, 6 grudnia. Potrwa do czwartku 8 grudnia. Przez 3 dni uczniowie napiszą 3 testy: w części humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i językowej. Jakie zadania pojawią się na próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem? Odpowiedzi szukaj na Edulandia.pl!Sprawdź »

Egzamin Gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016 - Angielski, Niemiecki - Poziom podstawowy [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE]

Egzamin gimnazjalny 2016 dobiega końca. Dziś ostatnia część egzaminu gimnazjalnego - test z języka obcego. Gimnazjaliści w większości pisali egzamin z angielskiego lub niemieckiego. Zobacz przykładowe odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego z angielskiego i niemieckiego na poziomie podstawowym! Sprawdź zadania i arkusze CKE. Sprawdź »

Egzamin Gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016. ANGIELSKI I NIEMIECKI, poziom rozszerzony [Odpowiedzi]

Egzamin gimnazjalny 2016 kończy się dziś testami z języka obcego na poziomie rozszerzonym. Muszą do niego przystąpić wszyscy uczniowie, którzy w gimnazjum kontynuowali naukę języka obcego. Najwięcej gimnazjalistów wybrało angielski i niemiecki. Jakie będą zadania? Kiedy odpowiedzi z angielskiego i niemieckiego? Sprawdź »

Egzamin Gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016: J. NIEMIECKI [PYTANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE]

Egzamin gimnazjalny 2016 z niemieckiego już się rozpoczął. O 9:00 gimnazjaliści zaczęli rozwiązywać test z języka na poziomie podstawowym. Egzamin potrwa 60 minut. Jakie były nastroje uczniów przed wejściem na salę? Czego mogą się spodziewać po tym teście? Zobacz ZADANIA, ARKUSZE CKE I ODPOWIEDZI! Sprawdź »

Egzamin Gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016, JĘZYK ANGIELSKI [ODPOWIEDZI, PYTANIA, ARKUSZE CKE]

Egzamin gimnazjalny 2016 z angielskiego właśnie się rozpoczął. Gimnazjaliści zaczęli rozwiązywać test na poziomie podstawowym o godzinie 9:00. Na niektórych czekać będzie jeszcze cześć rozszerzona. Jakie nastroje panowały przed egzaminem? Czego można się spodziewać po tegorocznym teście? Sprawdź »

Egzamin Gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016. ODPOWIEDZI - przedmioty przyrodnicze.[Arkusze CKE, rozwiązania, zadania]

Egzamin gimnazjalny 2016 w części matematyczno-przyrodniczej wzbudza chyba najwięcej emocji wśród zdających. Ta część testów gimnazjalnych 2016 już za nami. Mamy oficjalne arkusze CKE i odpowiedzi do przyrody! Sprawdź »

Egzamin Gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016 - CZĘŚĆ MATEMATYCZNA [ODPOWIEDZI, ZADANIA, ROZWIĄZANIA]

Egzamin gimnazjalny 2016 w części matematyczno-przyrodniczej trwa. Uczniowie właśnie zaczęli pisać test gimnazjalny z matematyki. Egzamin rozpoczął się punkt 11:00 i potrwa 90 minut. Jakich zadań uczniowie mogli spodziewać się w tej części egzaminu? Kiedy odpowiedzi i arkusze CKE? Sprawdź »

Egzamin Gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016 - ARKUSZE i ODPOWIEDZI, część humanistyczna, polski, historia, WOS

Egzamin gimnazjalny 2016 budzi emocje na Twitterze. Uczniowie próbują przewidzieć, jaki temat pojawi się na tegorocznym egzaminie, a także wspierają się w powtórkach przed egzaminem gimnazjalnym 2016.Sprawdź »