Znajdź kurs, studia, szkolenie

Matura biologia 2011. Odpowiedzi przykładowe i arkusze CKE

ak, PAP
10.05.2011 , aktualizacja: 10.05.2011 12:26
A A A
Jakie były odpowiedzi z matury z biologii na maturze 2011? Na zdjęcie egzamin z matematyki w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego w Kielcach

Jakie były odpowiedzi z matury z biologii na maturze 2011? Na zdjęcie egzamin z matematyki w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego w Kielcach (Fot. Jarosław Kubalski / Agencja Gazeta)

Odpowiedzi do matury 2011 z biologii przygotowane przez ekspertów serwisu Edulandia.pl są już dostępne. Znajdziesz tutaj również oficjalne arkusze do matury 2011 z biologii.
Matura z biologii 2011 już zakończona. Arkusze i odpowiedzi do matury z biologii opublikujemy jak, tylko udostępni je CKE (prawdopodobnie, po godzinie 13, wtedy też poniższe linki staną się aktywne)

Matura 2011, arkusze, biologia, cz. podstawowa

Matura 2011, przykładowe odpowiedzi, biologia, cz. podstawowa

Matura 2011, arkusze, biologia, cz. rozszerzona

Matura 2011, przykładowe odpowiedzi, biologia, cz. rozszerzona

Na odpowiedzi do dzisiejszej matury z biologii czeka dziś ponad siedemdziesiąt pięć tysięcy trzecioklasistów, którzy wybrali właśnie ten przedmiot. Trzydzieści tysięcy maturzystów zdawało poziom podstawowy, a czterdzieści pięć tysięcy rozszerzenie.

Zbiór arkuszy i odpowiedzi do innych przedmiotów matury 2011 znajdziesz w serwisie Edulandia.pl : Matura 2011 - harmonogram, arkusze, odpowiedziJak wypadała matura z biologii w ubiegłym roku?

W zeszłym roku na maturze z biologii, abiturientom udało się zdobyć średnio 46 proc. z części podstawowej. Ci, którzy zdecydowali się na maturę z biologii na poziomie rozszerzonym dostawali średnio 56 punktów. Czy w tym roku będzie lepiej? Zobaczymy.

Jeszcze mało Ci testów maturalnych?

Przebieraj i wybieraj z naszej bazie testów. Znajdziesz tutaj arkusze maturalne i odpowiedzi począwszy od matury 2005 r. Dodatkowo mamy matury próbne, matury z Operonem, testy próbne z Gazety Wyborczej. Znajdziesz tutaj prawie wszystko. Sprawdź: Baza testów maturalnych

Wyniki będą słabsze niż na ubiegłorocznej maturze z matematyki?

Wyniki ubiegłorocznej matury z matematyki przedstawiają się następująco: odsetek sukcesów z egzaminu na poziomie podstawowym z matematyki to 87 proc. Oznaczało to, że nie zdało go 47 tysięcy uczniów. Abiturienci zdobyli z tej części średnio 58,51 proc. maksymalnej liczby punktów. Wyniki z matury próbnej, którą maturzyści pisali w listopadzie, były słabsze - zdało ją 76 proc. abiturientów. Z całą maturą najlepiej poradzili sobie uczniowie liceów ogólnokształcących - tam zdawalność wynosiła 91 proc. W technikach maturę udało się zdać 70 proc. abiturientów, ale w liceach i technikach uzupełniających już tylko 37 i 34 proc. wszystkich uczniów.

Co po maturze?

Zastanawiasz się, jakie studia wybrać? Poznaj ofertę uczelni w bazie uczelni, kursów i szkoleń na Edulandia.pl. Odpowiednio skatalogowane informacje mogą pomóc dokonać odpowiedniego wyboru. Sprawdź tutaj: Wyszukiwarka studiów, kursów i szkoleń

PYTANIE Jak myślisz, ile procent punktów uda Ci się zdobyć z matury 2011 z biologii?

 0-20
 21-40
 41-60
 61-80
 81-100
Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polub nas na Facebooku