Znajdź kurs, studia, szkolenie

 • Matura Próbna z Operonem 2015/2016 - Matematyka ODPOWIEDZI
  Matura Próbna z Operonem 2015/2016 - Matematyka ODPOWIEDZI

  Matura próbna z Operonem 2015/2016 rozpoczęła się egzaminami z języka polskiego. Dzień później uczniowie napisali maturę próbną z matematyki! Jak im poszło? Sprawdź oficjalna arkusze matury próbnej 2015/2016 z Operonem z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym! Sprawdź

 • Próbna Matura z Operonem - JĘZYKI OBCE
  Próbna Matura z Operonem - JĘZYKI OBCE

  Próbna matura z Operonem rozpoczęła się wczoraj i potrwa do piątku. Już jutro egzaminy z języków obcych. Co musisz mieć przy sobie na sali egzaminacyjnej, a z czego nie wolno korzystać?

 • Próbna matura z Operonem 2015/2016 - MATEMATYKA
  Próbna matura z Operonem 2015/2016 - MATEMATYKA

  Matura próbna z Operonem trwa. Dziś maturzyści pisali maturę próbną z matematyki. Na rozwiązanie arkusza maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym mieli 170 minut. Część maturzystów przystąpi też do matury próbnej z matematyki na poziomie rozszerzonym - początek egzaminu już o godzinie 14. Jakie zadania pojawiły się na maturze próbnej z matematyki?

 • Matura próbna z Operonem - MATEMATYKA. Jak poszło?
  Matura próbna z Operonem - MATEMATYKA. Jak poszło?

  Drugiego dnia matury próbnej 2015/2016 z Operonem maturzyści napisali maturę próbną z matematyki. Jakie zadania pojawiły się w arkuszach maturalnych i jak uczniowie oceniają poziom próbnej matury z Operonem?

 • Matura próbna 2015/2016 z OPERONEM - JĘZYK ANGIELSKI
  Matura próbna 2015/2016 z OPERONEM - JĘZYK ANGIELSKI

  Próbna matura z Operonem odbędzie się w dniach 24-27 listopada. Przyszli maturzyści sprawdzą swoją wiedzę m.in. z języka angielskiego. Sprawdź, jakie zadania przysporzyły najwięcej problemów w poprzednich latach. Oto przegląd zadań z próbnej matury z Operonem z języka angielskiego.

 • Myślisz, że znasz się na literaturze? To dokończ te cytaty [QUIZ]
  Myślisz, że znasz się na literaturze? To dokończ te cytaty [QUIZ]

  "Lalka", "Mały Książę", "Folwark zwierzęcy" - cytaty z tych lektur znamy wszyscy. Ale co się stanie, gdy wykreślimy z nich pewne słowa? Odgadniesz, jak należy uzupełnić te słynne literackie zdania?