Znajdź kurs, studia, szkolenie

Matura, studia, kursy, szkolenia

dla uczniów, studentów... dla Ciebie

 • Egzamin gimnazjalny 2014 - ARKUSZE, WYNIKI, ODPOWIEDZI
  Egzamin gimnazjalny 2014 - ARKUSZE, WYNIKI, ODPOWIEDZI

  Egzamin gimnazjalny 2014 odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2014 r. (środa - piątek), zgodnie z poniższym harmonogramem. W 2014 r. do egzaminu gimnazjalnego zostało zgłoszonych ponad 379 tysięcy uczniów. Więcej »

 • Egzamin maturalny 2014. Pierwsze terminy matur w 2014 roku
  Egzamin maturalny 2014. Pierwsze terminy matur w 2014 roku

  Za niecały miesiąc tegoroczni maturzyści będą sprawdzać swoją wiedzę podczas egzaminów. Oprócz obowiązkowych języka polskiego, matematyki i języka obcego czekają ich testy z przedmiotów, które wybrali z myślą o przyszłych studiach. Oto krótki terminarz tegorocznych matur. Więcej »

 • Już 15 kwietnia księżyc zniknie na 4 godziny
  Już 15 kwietnia księżyc zniknie na 4 godziny

  15 kwietnia o poranku będzie można obserwować całkowite zaćmienie księżyca, nasz naturalny satelita znajdzie się w cieniu Ziemi. Żeby to zjawisko zobaczyć do wtorku trzeba się przenieść na Ocean Spokojny, bądź Ameryki, bo tam będzie najlepiej widoczne. Sprawdź >>

 • Matura 2014 - na przygotowania został już tylko miesiąc. A może aż miesiąc?
  Matura 2014 - na przygotowania został już tylko miesiąc. A może aż miesiąc?

  Czas jest podzielony na standaryzowane, równe jednostki. Wiadomo jednak nie od dziś, że minuta minucie nierówna. Gdy przygotowujesz się do tak ważnego egzaminu, jakim jest matura, na początku roku szkolnego każda minuta zdaje się wydłużać jak napinana cięciwa kuszy, po czym w okolicach marca blokada puszcza i... już za chwilę maj! Co teraz? Tyle jeszcze materiału zostało do powtórzenia! Więcej »