Matura, studia, kursy, szkolenia dla uczniów, studentów... dla Ciebie

 • Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem już JUTRO! Co będzie?
  Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem już JUTRO! Co będzie?

  Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2016/2017 rozpocznie się już jutro, 6 grudnia i potrwa do 8 grudnia. Uczniowie napiszą testy z części humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i językowej. Jak czują się gimnazjaliści na dzień przed próbnym egzaminem?

 • Próbny egzamin gimnazjalny, Operon, część humanistyczna już jutro
  Próbny egzamin gimnazjalny, Operon, część humanistyczna już jutro

  Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem z części humanistycznej odbędzie się już jutro. Gimnazjaliści będą mogli sprawdzić, co muszą powtórzyć przed egzaminem kwietniowym.

 • Matura próbna z Operonem 2016/2017 [WSZYSTKIE ARKUSZE, ODPOWIEDZI]
  Matura próbna z Operonem 2016/2017 [WSZYSTKIE ARKUSZE, ODPOWIEDZI]

  Matura próbna dla tegorocznych maturzystów zakończyła się. W dniach 22-25 listopada uczniowie na kilka miesięcy przed majową maturą mieli możliwość sprawdzenia poziomu swoich umiejętności z przedmiotów obowiązkowych jak i dodatkowych. Wiemy już, co sprawiło najwięcej problemów na próbnej maturze oraz z czym uczniowie łatwo sobie poradzili.

 • Matura próbna z Operonem. ODPOWIEDZI MATEMATYKA [ZADANIA, ARKUSZE, TESTY]
  Matura próbna z Operonem. ODPOWIEDZI MATEMATYKA [ZADANIA, ARKUSZE, TESTY]

  Próbna matura z Operonem odbyła się w środę 23 listopada. Egzamin był bardzo trudny! Wielu uczniów nie rozwiązała wszystkich zadań. Publikujemy odpowiedzi do matury próbnej z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Sprawdź, czy zdałeś próbną maturę!

 • Matura Próbna 2016 Język Polski [ODPOWIEDZI,ARKUSZE] !!!
  Matura Próbna 2016 Język Polski [ODPOWIEDZI,ARKUSZE] !!!

  Wczoraj uczniowie z całej Polski pisali próbną maturę z Operonem z języka polskiego. W arkuszach z poziomu podstawowego ponownie zagościła "Lalka" Bolesława Prusa. Na poziomie rozszerzonym pojawił się natomiast fragment "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Jak wyglądały arkusze maturalne? Mamy przykładowe odpowiedzi!

 • Święty Mikołaj - Poznaj jego prawdziwą historię
  Święty Mikołaj - Poznaj jego prawdziwą historię

  Matura próbna 2016/2017 z Operonem z matematyki odbędzie się w środę 23 listopada. To już jutro! O godzinie 9 uczniowie dostaną arkusze z matematyki podstawowej do rozwiązania. O 14 część z nich przystąpi do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Jakie zadania będą w arkuszach? Kiedy pojawią się odpowiedzi?

Najnowsze artykuły