Znajdź kurs, studia, szkolenie

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2012/2013 - język polski [wasze odpowiedzi]

ep
11.12.2012 , aktualizacja: 12.12.2012 10:45
A A A Drukuj
Tak wyglądał próbny egzamin gimnazjalny 2012/2013

Tak wyglądał próbny egzamin gimnazjalny 2012/2013 (Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz / Agencja gazeta)

Nie możecie doczekać się odpowiedzi do próbnego egzaminu z Operonem z języka polskiego? Już dziś możecie się podzielić swoimi odpowiedziami w komentarzach pod artykułem. Jutro opublikujemy oficjalne arkusze i klucz odpowiedzi do części humanistycznej.
Już dziś możecie podzielić się swoimi wrażeniami po napisanym egzaminie. Podzielcie się swoimi odpowiedziami, powiedzcie, co sprawiło Wam najwięcej trudności. Zachęcamy do umieszczaniem komentarzy pod tym artykułem. Dyskusja o próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem toczy się także na naszym fanpage'u Gimnazjalipsa Gimnazjalipsa. Zajrzyjcie tam koniecznie!

Szczegółowy harmonogram próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2013 -

- 12 grudnia 2012 r. - próbny egzamin z przedmiotów humanistycznych;

- 13 grudnia 2012 r. - próbny egzamin z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych;

- 14 grudnia 2012 r. - próbny egzamin z języków obcych (język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski)

Czeka cię egzamin gimnazjalny? Zapisz się na bezpłatny newsletter dla gimnazjalistów!PYTANIE Jak myślisz, ile procent punktów uzyskasz z próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem z języka polskiego?

 • 0 - 30%
 • 31 - 50%
 • 51 - 70%
 • 71 - 90%
 • 91 - 100%

Komentarze (62)

Zaloguj się
 • Gość: Ola

  Oceniono 6 razy 6

  nie rozumiem dlaczego tak narzekacie. temat nie był najgorszy, ja tam widziałam w życiu gorsze.

 • Gość: david

  Oceniono 6 razy 6

  wos i polak ujdzie ale historia mega wszystko zgadywałem

 • Gość: Agata

  Oceniono 5 razy 5

  jakas tragedia ;/ historia i wos tak sie mieszala,jedna wielka niewiadoma,strzelalam wszystko,nawet polowe tego co bylo na lekcji nie przerobilismy w ciagu tych trzech lat,moge sie zalozyc ze nie wypadl najlepiej,nie zaprzecze,pierwsza czesc z polskiego byla latwa,ale z rozprawka tragiczna,ciekawe co bedzie jt,matma,scisle a co dopiero angielski!

 • Gość: Ola

  Oceniono 4 razy 4

  Historia i WOS - niezbyt łatwe, w tamtym roku był o wiele łatwiejszy. Polski może być, łatwy był. Za to temat rozprawki beznadziejny. Nad rozpoczęciem zastanawiałam się z 10 minut ;( rozprawka poszła mi okropnie :( Mam nadzieję, że z historii i wos-u zdąbędę przynajmniej 50 % - będę się bardzo cieszyła :) !

 • Gość: Justyś :D

  Oceniono 1 raz 1

  Polski był nawet, nawet. Rozprawka banalna, podać dwa przykłady z literatury ... heh pierwszy już mieliśmy podany na tacy , wystarczyło podać "Dywizjon 303". Ja za drugi podałam "Kamienie na szaniec" .. Swój przykład ? No nie wiem można było podać obozy koncentracyjne, albo jakąkolwiek wojnę.. hmmm. Nie wiem czemu wam ta rozprawka nie "spasowała" ... Z kolei historia ... jednym słowem ŻAL xD Dali nam takie szczegóły, 1/4 społeczeństwa nie wiedziała by nawet, że Romulus założył Rzym :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Oferty edukacyjne