Sprawdzian szóstoklasisty 2014 - 1 kwietnia - sprawdź ARKUSZE i ODPOWIEDZI!

MT
31.03.2014 , aktualizacja: 01.04.2014 11:05
A A A
Kielce. Sprawdzian szóstoklasistów w SP nr 22

Kielce. Sprawdzian szóstoklasistów w SP nr 22 (Fot. Jarosław Kubalski / Agencja Gazeta)

Sprawdzian szóstoklasisty rozpocznie się 1 kwietnia 2014 o godzinie 9:00. Sprawdzian potrwa 60 minut. Za rozwiązanie wszystkich zadań uczniowie klas szóstych szkół mogą uzyskać maksymalnie 40 punktów. ARKUSZE i ODPOWIEDZI znajdziecie na stronie Edulandia.pl.
Co znajdzie się na sprawdzianie szóstoklasisty?

Zadania ze sprawdzianu szóstoklasisty mają za zadanie sprawdzić wiedzę i umiejętności ucznia z kilku dziedzin: I. Czytanie II. Pisanie III. Rozumowanie IV. Korzystanie z informacji V. Wykorzystywanie wiedzy w praktyce

Zobacz arkusze i sprawdź wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2014 i sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na sprawdzianie szóstoklasisty 2014!

TUTAJ O GODZINIE 12 ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE ARKUSZE I ODPOWIEDZI DO SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY 2014!Sprawdź arkusze i odpowiedzi sprawdzianu szóstoklasisty z poprzednich lat!Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty w 2014 roku

Prace szóstoklasistów zostaną sprawdzone przez egzaminatorów, a wyniki przysłane do szkół przez okręgowe komisje egzaminacyjne. Zaświadczenia z wynikiem sprawdzianu szóstoklasisty uczniowie otrzymają w dniu zakończenia roku szkolnego razem ze świadectwem szkolnym.

Co zmieni się w przyszłym roku? Przeczytaj o sprawdzianie szóstoklasisty 2015.

Zobacz także
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • krysztofiak1963

    Oceniono 1 raz 1

    Niedługo - sprawdziany i rekrutacje; piszemy o dzieciach, ale zapominamy o nauczycielach; to ciekawa asymetria. Bo wysokosć zarobków nauczycieli przekłada się na wynik ucznia na teście; opłacany nauczyciel lepiej uczy !! blogi.newsweek.pl/Tekst/swiat/685946,jak-podniesc-nauczycielskie-zarobki-integracja-europy-przez-edukacje.html Dla Polski, szansą jest europejska integracja. Powodzenie tego projektu będzie zależało od tego, czy będziemy w stanie podjąć wysiłek stworzenia wspólnej mentalności europejskiej. To zadanie wymaga zunifikowania systemów edukacyjnych wszystkich państw unijnych. Pierwszy krok już uczyniono w stosunku do obszaru szkolnictwa wyższego, uchwalając w 1999 roku Deklarację Bolońską. Takie rozwiązanie powinno prowadzić do stanu zrównoważenia nakładów finansowych na edukację w całej Wspólnocie Europejskiej, dając takie same szanse startu w życie młodym obywatelom wszystkich unijnych państw.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX