Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem - teraz JĘZYKI OBCE! Uczniowie piszą sprawdzian z angielskiego i niemieckiego [ODPOWIEDZI, WYNIKI, ARKUSZE]

AZ
12.01.2016 , aktualizacja: 12.01.2016 11:46
A A A
Dałbyś radę rozwiązać zadania z poprzednich lat?

Dałbyś radę rozwiązać zadania z poprzednich lat? (Fot. Jarosław Kubalski / Agencja Gazeta)

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem odbywa się dzisiaj. To dobra okazja do sprawdzenia swojej wiedzy przed kwietniowym egzaminem. Uczniów czeka jeszcze część związana z językami obcymi. Zobacz, kiedy pojawią się odpowiedz do próbnego sprawdzianu szóstoklasisty z Operonem!
Próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM - harmonogram

Uczniowie napisali już pierwszą część próbnego sprawdzianu szóstoklasisty. O godzinie 9 przystąpili do rozwiązywania zadań z języka polskiego i matematyki. O godzinie 11:45 szóstoklasiści przystąpili do rozwiązywania arkuszy z części językowej. Mogli wybrać język angielski albo niemiecki.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem to doskonała okazja do sprawdzenia własnej wiedzy przed właściwym, kwietniowym egzaminem.

Sprawdzian szóstoklasisty OPERON - ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Już jutro o godzinie 11:00 na stronie Edulandia.pl zostaną opublikowane sugerowane odpowiedzi i arkusze ze sprawdzianu szóstoklasisty z Operonem 2016. Wszyscy uczniowie, którzy są ciekawi jak przedstawiają się ich wyniki będą mogli je sprawdzić!

Szóstoklasisto, poćwicz przed próbnym sprawdzianem szóstoklasisty! Sprawdź naszą bazę arkuszy i przykładowych odpowiedzi.Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX