Próbny sprawdzian szóstoklasisty OPERON 2016, mamy arkusze i odpowiedzi z JĘZYKA NIEMIECKIEGO. Szóstoklasisto, koniecznie sprawdź wyniki!

natkon
13.01.2016 , aktualizacja: 13.01.2016 15:55
A A A
Sprawdź, co możesz mieć ze sobą na sprawdzianie!

Sprawdź, co możesz mieć ze sobą na sprawdzianie! (TOMASZ NIESŁUCHOWSKI)

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem 2016 już za nami. Nadszedł czas na wyniki! Już dzisiaj publikujemy odpowiedzi i arkusze ze sprawdzianu z języka niemieckiego. Szóstoklasisto, poznaj rozwiązania zadań!
Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 OPERON - co to za akcja?

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem to jedna z ostatnich prób przed kwietniowym egzaminem. Akcja po raz pierwszy odbyła się w 2009 roku. Od tego czasu bierze w niej udział coraz większa ilość uczniów polskich szkół podstawowych. Sprawdzian co roku odbywa się na początku stycznia. W trakcie akcji uczniowie mogą sprawdzić swoją wiedzę z języka polskiego, matematyki oraz z wybranego języka obcego.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 OPERON - testy z języków obcych

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności językowych. Jak co roku, duża część uczniów przystąpiła do testu z języka niemieckiego. Zadania zostały skonstruowane tak, aby sprawdzić m.in. znajomość słownictwa oraz umiejętność czytania i słuchania.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 OPERON - język niemiecki

Już dzisiaj na portalu Edulandia.pl publikujemy arkusze i odpowiedzi z testu z języka niemieckiego. Zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniami zadań!

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM. ARKUSZE I ODPOWIEDZI - j. niemiecki

PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY Z OPERONEM. JĘZYK NIEMIECKI. OFICJALNE ARKUSZE >>PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY Z OPERONEM. JĘZYK NIEMIECKI. KLUCZ ODPOWIEDZI >>Próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM. TRANSKRYPCJE NAGRAŃ - j. niemiecki

PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY Z OPERONEM. JĘZYK NIEMIECKI. TRANSKRYPCJA NAGRAŃ>>Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX