Znajdź kurs, studia, szkolenie

Matura 2014, studia, kursy, szkolenia

dla uczniów, studentów... dla Ciebie

Jaka będzie nowa matura z języka polskiego?

Od przyszłego roku zmienia się formuła egzaminu maturalnego z języka polskiego. Jak będzie wyglądał przykładowy arkusz? Jak zmieni się klucz odpowiedzi? Co z częścią ustną egzaminu?Przeczytaj »

Diagnoza przedmaturalna z języka polskiego

10 czerwca Instytut Badań Edukacyjnych przeprowadził diagnozę przedmaturalną. Uczniowie klas drugich napisali przykładowy test nowej matury z języka polskiego. Przeczytaj »

Przedsiębiorcy z powołania! Finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo

NEW ARTS, Delta Style i Rigardi - to młode miniprzedsiębiorstwa najwyżej ocenione w Finale Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo - "PRODUKCIK 2014". Finaliści zaskoczyli jury duchem przedsiębiorczości i umiejętnościami sprzedażowymi. Przeczytaj »

Wakacyjny rozkład jazdy na najdłuższe lato życia

Matura już "z głowy". Szkoła ukończona. Do najbliższego obowiązku pozostały... cztery miesiące! Maturzyści przeżywają prawdopodobnie najdłuższe wakacje w życiu. Jak je dobrze wykorzystać? Przeczytaj »

Ministerstwo Nauki oceniło uczelnie. Oto najlepsze wydziały w kraju

Eksperci ministerstwa nauki wchodzący w skład Komitetu Ewaluacji Jednostek Naukowych zbadali i porównywali dorobek naukowy wydziałów, instytutów naukowych i badawczych polskich uczelni. Które okazały się najlepsze?Przeczytaj »

Edulandia na smartfonie. Bądź na bieżąco z m.edulandia.pl

Dostępna jest już mobilna wersja serwisu Edulandia.pl. Dzięki temu uczniowie mogą w wygodny sposób sprawdzić, co słychać w edukacji.Przeczytaj »

Nie wiesz, co robić po maturze? Sprawdź, która praca jest dla Ciebie

Zdajesz maturę w 2014 r.? Nie wiesz, jaki kierunek studiów wybrać? Masz wątpliwości, czy zawód który wykonujesz naprawdę do Ciebie pasuje?Sprawdź »