Znajdź kurs, studia, szkolenie

Matura 2014, studia, kursy, szkolenia

dla uczniów, studentów... dla Ciebie

Relacja z debaty "Szanse humanistów na rynku pracy"

Spotkanie zostało zorganizowane przez serwis Edulandia.pl i Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie w ramach akcji "Humaniści kontratakują".Przeczytaj »

Zawody przyszłości. Oni znajdą zatrudnienie

Polski rynek pracy nie jest łaskawy dla absolwentów szkół wyższych. Według danych GUS, obecnie stopa bezrobocia w Polsce wynosi 14%. Jak zatem zaplanować swoją ścieżkę kariery, żeby w przyszłości nie dołączyć do grona osób bezrobotnych? Sprawdźcie, kto może liczyć na pracę. Przeczytaj »

Jesteś X, Y, Z czy C?

"Nadciąga Z!" - prorokują publicyści i socjologowie. Pokolenie egoistów, ludzi otwartych, uzależnionych od technologii, nie zawiązujących bliższych relacji, gniazdowników, obywateli świata... Mówi się o nich wiele, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Przeczytaj »

Ministerstwo Nauki oceniło uczelnie. Oto najlepsze wydziały w kraju

Eksperci ministerstwa nauki wchodzący w skład Komitetu Ewaluacji Jednostek Naukowych zbadali i porównywali dorobek naukowy wydziałów, instytutów naukowych i badawczych polskich uczelni. Które okazały się najlepsze?Przeczytaj »

Edulandia na smartfonie. Bądź na bieżąco z m.edulandia.pl

Dostępna jest już mobilna wersja serwisu Edulandia.pl. Dzięki temu uczniowie mogą w wygodny sposób sprawdzić, co słychać w edukacji.Przeczytaj »

Nie wiesz, co robić po maturze? Sprawdź, która praca jest dla Ciebie

Zdajesz maturę w 2014 r.? Nie wiesz, jaki kierunek studiów wybrać? Masz wątpliwości, czy zawód który wykonujesz naprawdę do Ciebie pasuje?Sprawdź »

Matura aktualności