Znajdź kurs, studia, szkolenie

Matura 2015/2016 matura próbna, arkusze maturalne, odpowiedzi

Informacje i wiadomości dla uczniów oraz nauczycieli!

KONKURS - wygraj kurs językowy w British Council!

Zawsze chciałeś podszlifować swój angielski, ale coś ciągle stawało ci na przeszkodzie? Weź udział w naszym konkursie i wygraj kurs języka angielskiego, a także inne nagrody od British Council!Przeczytaj »

Matura Próbna J.Polski

Próbna Matura z Operonem - Język Polski. Tematy: "Antygona" i Kasprowicz.

Próbna matura z Operonem 2015/2016 rozpoczęta! Przed godziną 12 zakończył się próbna matura z języka polskiego na poziomie podstawowym. Jakie lektury pojawiły się w arkuszach maturalnych i jakie są wrażenia po próbnej maturze? Przekazujemy opinie tegorocznych maturzystów na temat egzaminu!Dowiedz się »

Matura Próbna J.Polski

Język Polsk - Próbna matura z OPERONEM [Już Dziś!]

Próbna matura z Operonem 2015/2016 odbędzie się od 24 do 27 listopada. Pierwszy egzamin zaczyna się dzisiaj o 9:00. Jakie pytania mogą pojawić się na maturze próbnej z języka polskiego? Sprawdź, o co pytano w zeszłym roku. Sprawdź »

Matura próbna

Matura próbna z OPERONEM już jutro! HARMONOGRAM, ARKUSZE, ZADANIA

Matura próbna 2015/2016 z Operonem rozpoczyna się już jutro. Od 24 do 27 listopada uczniowie klas trzecich szkół ponadgimnazjalnych będą sprawdzać swoją wiedzę przed maturą 2016. Jak będzie wyglądać matura próbna z Operonem?Sprawdź »

Dzień Nauczyciela 2015 - Scenariusze

"AAAby zostać magistrem..." Prace dyplomowe na zamówienie

Pisanie prac magisterskich i licencjackich to już prężnie działający biznes. Kto je tworzy? Kto je kupuje? Czy ktoś w ogóle boi się konsekwencji?Przeczytaj »

Matura 2015

Plagiatowanie - czy studencka nieuczciwość się opłaca?

Plagiatowanie na uczelniach to norma - pokazują raporty, potwierdzają eksperci. Jak się oszukuje system? I kto najbardziej na tym korzysta?Przeczytaj »

Te piosenki śpiewała cała podstawówka. Pamiętasz je? [QUIZ]

Pamiętacie jeszcze, co śpiewaliście w czasach podstawówki? Jeśli tak myślicie, to zmierzcie się z naszym quizem! Przeczytaj »

Matura 2015/2016

Próbna matura z Operonem 2015/2016 - MATEMATYKA

Próbna matura z Operonem będzie trwała w dniach 24-27 listopada. Do próbnych egzaminów pozostało jeszcze parę dni, które warto wykorzystać na przygotowania. Sprawdź, co jeszcze należy przejrzeć przed próbną maturą z matematyki. Sprawdź »