Znajdź kurs, studia, szkolenie

Matura 2016 arkusze maturalne, matura próbna, Operon, CKE, odpowiedzi

Wszystko o Maturze, przygotuj się z Edulandią!

Matura 2016 historia

Matura 2016, HISTORIA, poziom rozszerzony[ODPOWIEDZI, zadania, arkusze CKE]

Matura 2016, historia rozszerzony - ten egzamin już trwa. Na rozwiązanie arkuszy CKE z historii rozszerzonej uczniowie mają 180 minut. Część zdających będzie mogła przystąpić do matury z historii wg starej formuły i rozwiązać egzamin na poziomie podstawowym. Jakie zadania pojawią się na maturze 2016 z historii?więcej »

Matura 2016 chemia

Matura 2016 chemia, poziom rozszerzony i podstawowy - egzamin z chemii trwa! [JAKIE PYTANIA, KIEDY ODPOWIEDZI?]

Matura 2016 z chemii rozpoczęła się o godzinie 9:00. Wielu uczniów wiąże z nią ogromne nadzieje, traktując jako przepustkę na wymarzone studia. Matura z chemii odbywa się dziś na poziomie rozszerzonym, ale część uczniów napisze też maturę z chemii na poziomie podstawowym.więcej »

Matura 2016 chemia

Matura 2016 CHEMIA - trwa egzamin z chemii na poziomie podstawowym i rozszerzonym [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ZADANIA]

Matura 2016 chemia - egzamin rozpoczął się o godzinie 9:00. Większość uczniów zdaje maturę z chemii na poziomie rozszerzonym, ale część mogła też przystąpić do matury z chemii na poziomie podstawowym. Dla wielu uczniów będzie to egzamin decydujący o przyjęciu na wymarzone studia. Dzięki odpowiedziom i arkuszom CKE, które zamieścimy na Edulandia.pl dziś po godzinie 14, będziesz mógł oszacować swoją punktację bez nerwowego oczekiwania na oficjalne wyniki. więcej »

Matura 2016 niemiecki

Matura 2016 NIEMIECKI. U nas ODPOWIEDZI I ARKUSZE CKE! Poziom podstawowy i rozszerzony [ZADANIA, ROZWIĄZANIA]

Matura 2016 niemiecki - egzaminy już dziś. O 9 maturzyści rozpoczęli rozwiązywanie arkuszy CKE z niemieckiego podstawowego. Na ich rozwiązanie mają 120 minut. O 14 matura z niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Na ten egzamin CKE przeznaczyła 150 minut. Jakie zadania pojawią się na maturze 2016 z niemieckiego?więcej »

Matura 2016 niemiecki

Matura 2016 JĘZYK NIEMIECKI, poziom podstawowy [ODPOWIEDZI, ZADANIA]

Matura 2016 z niemieckiego, poziom podstawowy. Matura z niemieckiego na podstawie już trwa. Maturzyści rozpoczęli pisanie egzaminu dokładnie o godzinie 9:00. Planowo ma on trwać 120 minut. Jakie były wrażenia uczniów przed wejściem na salę? Odpowiedzi do matury z niemieckiego dziś na Edulandia.pl. więcej »

Matura 2016 ustny angielski

Matura ustna 2016 z języka angielskiego

Bezpośredni kontakt z komisją egzaminacyjną to jeden z najbardziej stresujących momentów na maturze ustnej z języka angielskiego. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje na matury ustnej oraz przykładowe pytania. więcej »