Znajdź kurs, studia, szkolenie

Matura 2015/2016 matura próbna, arkusze maturalne, odpowiedzi

Informacje i wiadomości dla uczniów oraz nauczycieli!

Odpowiedzi Matura próbna

Odpowiedzi i Arkusze - Matura Próbna z Operonem 2015/2016

Matura próbna z Operonem 2015/2016 odbywała się od 24 do 27 listopada. W tych dniach tegoroczni maturzyści napisali egzaminy maturalne z przedmiotów, jakie będą zdawać na właściwej maturze. Próbna matura z Operonem to doskonały sposób na sprawdzenie swojej wiedzy! Zobacz arkusze maturalne i odpowiedzi! Przeczytaj »

Matura Próbna J. Obcy

Próbna matura z OPERONEM - Język Obcy ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Próbna matura z Operonem 2015/2016 kończy się już dzisiaj sprawdzianami z przedmiotów dodatkowych. Przedostatniego dnia akcji maturzyści przystąpili do egzaminów z języków obcych. Publikujemy klucze odpowiedzi do zadań z próbnych matur z języka angielskiego i niemieckiego. Dowiedz się »

KONKURS - wygraj kurs językowy w British Council!

Zawsze chciałeś podszlifować swój angielski, ale coś ciągle stawało ci na przeszkodzie? Weź udział w naszym konkursie i wygraj kurs języka angielskiego, a także inne nagrody od British Council!Sprawdź »

Matura próbna

Matura próbna z Operonem - Odpowiedzi z przedmiotów dodatkowych (WOS, historia, biologia, geografia, fizyka, chemia)

Próbna matura z Operonem 2015/2016 dobiega już końca! Dzisiaj uczniowie przystąpili do egzaminów z przedmiotów dodatkowych. O godzinie 15 opublikujemy arkusze i klucze odpowiedzi z WOS-u, historii, geografii, biologii, chemii i fizyki. Maturzysto, sprawdź już dzisiaj, czy klucz zgadza się z Twoimi rozwiązaniami zadań maturalnych! Sprawdź »

Dzień Nauczyciela 2015 - Scenariusze

"AAAby zostać magistrem..." Prace dyplomowe na zamówienie

Pisanie prac magisterskich i licencjackich to już prężnie działający biznes. Kto je tworzy? Kto je kupuje? Czy ktoś w ogóle boi się konsekwencji?Przeczytaj »

Matura 2015

Plagiatowanie - czy studencka nieuczciwość się opłaca?

Plagiatowanie na uczelniach to norma - pokazują raporty, potwierdzają eksperci. Jak się oszukuje system? I kto najbardziej na tym korzysta?Przeczytaj »

Te piosenki śpiewała cała podstawówka. Pamiętasz je? [QUIZ]

Pamiętacie jeszcze, co śpiewaliście w czasach podstawówki? Jeśli tak myślicie, to zmierzcie się z naszym quizem! Przeczytaj »

Matura 2015/2016

Próbna matura z Operonem 2015/2016 - MATEMATYKA

Próbna matura z Operonem będzie trwała w dniach 24-27 listopada. Do próbnych egzaminów pozostało jeszcze parę dni, które warto wykorzystać na przygotowania. Sprawdź, co jeszcze należy przejrzeć przed próbną maturą z matematyki. Sprawdź »