• Matura próbna z Operonem 2016/2017. ARKUSZE I ODPOWIEDZI
  Matura próbna z Operonem 2016/2017. ARKUSZE I ODPOWIEDZI

  Matura próbna dla tegorocznych maturzystów zakończyła się. W dniach 22-25 listopada uczniowie na kilka miesięcy przed majową maturą mieli możliwość sprawdzenia poziomu swoich umiejętności z przedmiotów obowiązkowych jak i dodatkowych. Wiemy już, co sprawiło najwięcej problemów na próbnej maturze oraz z czym uczniowie łatwo sobie poradzili. Na naszym portalu Edulandia.pl znajdziesz wszystkie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z Operonem!

 • Matura próbna z Operonem. ODPOWIEDZI MATEMATYKA [ZADANIA, ARKUSZE, TESTY]
  Matura próbna z Operonem. ODPOWIEDZI MATEMATYKA [ZADANIA, ARKUSZE, TESTY]

  Próbna matura z Operonem odbyła się w środę 23 listopada. Egzamin był bardzo trudny! Wielu uczniów nie rozwiązała wszystkich zadań. Publikujemy odpowiedzi do matury próbnej z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Sprawdź, czy zdałeś próbną maturę!

 • Próbna matura 2016 Matematyka! Mamy odpowiedzi!!! [Odpowiedzi, Arkusze]
  Próbna matura 2016 Matematyka! Mamy odpowiedzi!!! [Odpowiedzi, Arkusze]

  Matura próbna z matematyki to co roku najtrudniejszy egzamin dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Nie inaczej było w tym roku. Ale prawdziwym hitem na egzaminie z matematyki okazało się zadanie z Anką i Danką - w internecie zawrzało. O co w nim chodziło? Zobacz arkusze i odpowiedzi!

 • Matura Próbna 2016 Język Polski [ODPOWIEDZI,ARKUSZE] !!!
  Matura Próbna 2016 Język Polski [ODPOWIEDZI,ARKUSZE] !!!

  Wczoraj uczniowie z całej Polski pisali próbną maturę z Operonem z języka polskiego. W arkuszach z poziomu podstawowego ponownie zagościła "Lalka" Bolesława Prusa. Na poziomie rozszerzonym pojawił się natomiast fragment "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Jak wyglądały arkusze maturalne? Mamy przykładowe odpowiedzi!

 • Matura próbna z Operonem - MATEMATYKA: uczniowie piszą test z matematyki [RELACJA NA ŻYWO]
  Matura próbna z Operonem - MATEMATYKA: uczniowie piszą test z matematyki [RELACJA NA ŻYWO]

  Matura próbna 2016/2017 z Operonem - zaczął się drugi dzień egzaminów. Dziś uczniowie piszą próbną maturę z matematyki. O 9 rozpoczęli rozwiązywanie arkuszy z matematyki na poziomie podstawowym. Jakie zadania znajdą się w arkuszu? Czy matura próbna z matematyki będzie trudna? Odpowiedzi jutro na Edulandia.pl.

 • Matura próbna 2016/2017 JĘZYK POLSKI - poziom rozszerzony. "Potop!" [RELACJA NA ŻYWO]
  Matura próbna 2016/2017 JĘZYK POLSKI - poziom rozszerzony. "Potop!" [RELACJA NA ŻYWO]

  Matura próbna z Operonem, dzień pierwszy - język polski. O 14 uczniowie zaczęli pisać próbną maturę z polskiego na poziomie rozszerzonym. Mają na to 180 minut. Co będzie w arkuszach? Jakie tematy wypracowań? Wiemy już, co było na maturze próbnej z polskiego podstawowego - sprawdź!

Matura 2016/2017 - aktualności

 • Streszczenia lektur
 • Powtórka z historii