Znajdź kurs, studia, szkolenie

Wolne miejsca na studiach 2014/2015 - woj. świętokrzyskie

ep
05.08.2013 , aktualizacja: 11.08.2014 08:11
A A A Drukuj
Nie dostałeś się na wymarzony kierunek? Nic straconego! Publiczne uczelnie w całym kraju prowadzą drugi nabór. Sprawdź, gdzie są jeszcze wolne miejsca na najpopularniejszych kierunkach studiów w województwie świętokrzyskim.
Zakończył się pierwszy etap rekrutacji na studia wyższe. Osoby, które nie dostały się na wymarzony kierunek za pierwszym razem, będą mogły wziąć udział w drugim etapie rekrutacji.

Z myślą o nich, stworzyliśmy listę wolnych miejsc na najbardziej popularnych kierunkach studiów. W zestawieniu uwzględniliśmy uczelnie państwowe i prywatne, z całego kraju. Dodatkowa rekrutacja rozpoczęła się pod koniec lipca.

Jak czytać tabelę?

- W pierwszej kolumnie ułożyliśmy alfabetycznie najpopularniejsze kierunki studiów, na których są wolne miejsca na uczelniach. W dwóch kolejnych znajdziecie informacje, na jakiej uczelni i w jakim mieście są jeszcze wolne miejsca. Uwaga! Czasami uczelnia oferuje wolne miejsca w swoich filiach lub oddziałach. Np. Politechnika Warszawska przyjmuje na studia w Płocku.

- Następnie podajemy informację, czy studia są płatne czy bezpłatne.

- Dalej podajemy kontakty (internetowe), abyście mogli u źródła dowiedzieć się szczegółów.

- Na końcu tabeli bardzo ważna wiadomość - nieprzekraczalny termin, do którego można składać dokumenty. Nie przegapcie go!

Stosowane oznaczenia: L- licencjackie, INŻ. - inżynierskie, M - magisterskiekierunek (L, M, INŻ, L+M)rodzaj studiów (płatne, bezpłatne, bezpłatne i płatne)nazwa uczelnimiastodokiedy składać dokumenty (DD-MM-RRRR)strona www
filologia angielska (L)płatneWszechnica ŚwiętokrzyskaKielce15.09.2014www.ws.edu.pl
fizjoterapia (L)płatneWszechnica ŚwiętokrzyskaKielce15.09.2014www.ws.edu.pl
pedagogika (L, M)płatneWszechnica ŚwiętokrzyskaKielce15.09.2014www.ws.edu.pl
turystyka i rekreacja (L, M)płatneWszechnica ŚwiętokrzyskaKielce15.09.2014www.ws.edu.pl
wychowanie fizyczne (L, M)płatneWszechnica ŚwiętokrzyskaKielce15.09.2014www.ws.edu.pl
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • onlineekspertwsb

    0

    Witam! Rekrutacja na studia II stopnia trwa jeszcze w oddziałach szkół WSb na terenie całego kraju. Studia można podjąć w standardowej formie studiów magisterskich ale i też studiów magisterskich połączonych ze studiami podyplomowymi, co jest niezwykle atrakcyjne. Można bowiem w ten sposób uzyskać jednocześnie tytuł magistra i dyplom studiów podyplomowych. Zapraszam na naszą stronę internetową po szczegóły oraz szczegółową listę kierunków. Warto szybko podjąć decyzję i zapisać się na studia. Do 15 października trwa bowiem promocja zniżkowa, dzięki której można zaoszczędzić aż 700zł (na wpisowym i czesnym).

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB II stopnia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Oferty edukacyjne

Który kierunek humanistyczny lub społeczny uważasz za najbardziej przyszłościowy?

28%
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (3015)

26%
Psychologia (2782)

17%
Historia (1795)

14%
Filozofia (1443)

  8%
Pedagogika (810)

  7%
Socjologia (756)

Liczba oddanych głosów: 10601